Sztuka Słowa - Tomasz Filipowicz
tel. 501 779 245

Referencje

Uchylę rąbka tajemnicy, że z zajęć korzystały nie tylko nastolatki, ale też my – ich rodzice, osobiście niejednokrotnie z dużą przyjemnością  w ukryciu  przysłuchiwałam się maturalnym wykładom-powtórkom online, a jeden z zaprzyjaźnionych ojców czas korepetycji ”na żywo” synów spędzał  z uchem przy ścianie w toalecie sąsiadującej z pokojem chłopców, żeby nie uronić niczego z literackich  rozważań.

Kończąc to krótkie jak na czas trwania współpracy z panem Tomaszem resume, mogę powiedzieć z pelną stanowczością, że gdybym ponownie miała dokonać wyboru korepetytora języka polskiego  -wybrałabym pana Tomasza.

Beata Dudziuk

 

“Pan Tomasz pomagał mojemu Synowi w bardzo skuteczny i profesjonalny sposób pogłębić wiedzę z języka polskiego. Lekcje prowadzone były interesująco, treściwie, z polotem a w dodatku z podejściem odpowiednim dla nastolatków. Mimo, iż Syn uczył się z Panem Tomaszem jedynie w trzeciej klasie liceum to efekty były imponujące. Syn, po klasie matematyczno-fizycznej, świetnie zdał maturę z języka polskiego nie tylko na poziomie podstawowym ale i rozszerzonym.

Wysokie progi punktowe pozwoliły mu na dostanie się na wymarzony kierunek na wymarzonej uczelni (Creative Writing and Film). Myślę, że taki efekt świadczy najlepiej o niezwykłych efektach pracy tego Pedagoga.”

Pozdrawiam, Anna Adach (czerwiec 2017)

Przygotowując się do matury międzynarodowej IB (International Baccalaureate), miałem przyjemność współpracować z Sztuką Słowa. Oceniając moje postępy w języku polskim, z całą pewnością mogę polecić Pana Tomasza Filipowicza jako nauczyciela tej trudnej sztuki, jaką jest posługiwanie się polszczyzną.


Następna

 


           © 2024 Sztuka Słowa. Tomasz Filipowicz
Scroll Up