Sztuka Słowa - Tomasz Filipowicz
tel. 501 779 245

Lekcje przez internet

Mieszkasz daleko od większego miasta?
Żyjesz na peryferiach metropolii?
Cieszysz się ciszą i czystym powietrzem w lesie czy na wsi?
Wyjechałeś z Polski?

Proponuję Ci językowe porady, konsultacje, lekcje dla Ciebie lub Twojego dziecka za pośrednictwem internetu. Płatności możesz regulować przelewem na firmowe konto. Jeśli lekcje będą prowadzone dla dziecka, każdy mail zostanie przesłany nie tylko na jego adres, ale również na wskazany adres rodziców, “do wiadomości”.

Istnieje możliwość prowadzenia zajęć “na żywo” poprzez komunikator typu “Skype”.

W pełni odpowiedzialnie przygotuję do sprawdzianów na koniec szkoły podstawowej i do testu gimnazjalnego w zakresie wszystkich przedmiotów humanistycznych. Przygotowuję solidnie i skutecznie do egzaminów maturalnych
z języka polskiego w wersji podstawowej, rozszerzonej, a także
do matury międzynarodowej.

Prześlę, sprawdzę i opiszę testy egzaminacyjne. Sformułuję, napiszę, zredaguję, poprawię dowolny tekst:

  • regulamin
  • opis projektu
  • prezentację
  • hasło reklamowe

Nie napiszę za Ciebie pracy magisterskiej, szkolnej, licencjackiej, semestralnej. Przygotowuję zajęcia, lekcje, ćwiczenia, prace dla dzieci lub młodzieży tak pod kątem polskich programów szkolnych jak i dla celów rozwoju humanistycznych zainteresowań, poszerzenia słownictwa, ogólnej wiedzy. Kieruję tę ofertę zarówno do tych, którzy zamierzają posłać dziecko do szkoły po powrocie do kraju, jak również do tych, którzy mają inne plany, ale nie chcą, by ich pociecha straciła kontakt z polskim językiem i kulturą.


 


           © 2023 Sztuka Słowa. Tomasz Filipowicz
Scroll Up