Sztuka Słowa - Tomasz Filipowicz
tel. 501 779 245

Baza wiedzy

Pod adresem www.klasykaliteraturyifilmu.pl znajdziecie Państwo ogólnie dostępną bazę wiedzy obejmującą teorię literaturę, historię literatury, stylistykę, gramatykę, historię, film, sztukę i filozofię.

Zakres wiedzy i sposób przedstawienia dostosowywane są do potrzeb i wymagań młodzieży szkolnej oraz akademickiej. Wieloletnie doświadczenie i ciągła praca z uczniami z różnych grup wiekowych ułatwia mi reagowanie na pojawiające się trudności w rozumieniu i przyswajaniu wiedzy oraz rozwijaniu umiejętności.

Staram się, by w zamieszczanych materiałach uwidaczniały się zmiany zachodzące w kulturze, by Czytelnicy w omówieniach starszych dzieł znaleźli treści uniwersalne zaprezentowane może nie językiem swobodnym, ale lekkim i świeżym.

Materiał klasykiliteraturyifilmu wykraczać będzie jednak niekiedy poza szkolne kanony i rytuały, by rodzice i pasjonaci znaleźli tu również coś ciekawego dla siebie.

Dlatego zachęcam do korzystania z wyszukiwarki materiałów na stronie, a także do uczestniczenia w życiu bloga poprzez komentowanie i udostępnianie wpisów na forach internetowych.

Dla autorów najciekawszych wypowiedzi i osób najbardziej aktywnych przygotowałem upominki w postaci filmów i książek. Informacje na ten temat zamieszczane będą w zakładce: Aktualności i rozsyłane w formie newslettera.

Z czasem za pośrednictwem strony www.klasykaliteraturyifilmu.pl będzie można zakupić materiały do nauki języka polskiego oraz ćwiczenia rozwijające umiejętności pisania i mówienia na różnych poziomach edukacji.

Na blogu cała wiedza dostępna jest bez żadnych ograniczeń. Zachęcam do zadawania pytań w komentarzach lub poprzez mail: filipowicz@sztuka-slowa.pl .

LINK: www.klasykaliteraturyifilmu.pl


 


           © 2024 Sztuka Słowa. Tomasz Filipowicz
Scroll Up